لوگوی گام چهارم
بازاریابی دیچیتال
ماموریت گام چهارم

تمام تلاش ما در گام چهارم، معرفی  شایسته کسب و کار شما به بازار است. ما در کنار شما هستیم تا شاهد موفقیت و رونق کسب و کارتان باشیم. دنیای دیجیتال امروز، فرصت های زیادی برای تبلیغات در اختیار شما قرار می دهد که به واسطه آن می توانید سریع تر رشد کنید. این دنیای جذاب را از دست ندهید. تیم گام چهارم تجربیات  خوبی از بودن در کنار کسب و کارهای کوچک و بزرگ و ارائه خدمات به آنان بدست آورده است و با تمام توان در خدمت شما است.

 

تیم مشاوره

مهم ترین قسمت بازاریابی اینه که  تصمیم بگیرید، چه کارهایی برای رشد کسب و کارتان مفید است. متخصصان تیم مشاوره گام چهارم، این تصمیمات را برای شما آسان می کنند.

تدوین بیزنس پلن، مارکت پلن، برندینگ، مشاوره بازاریابی و کسب و کار از جمله خدمات ما است.

تیم طراحی و اجرا

بعد از برنامه ریزی و تدوین کمپین های تبلیغاتی نوبت به طراحی و اجرا می رسد. این کار را به هنرمندان و کارشناسان خلاق  گام چهارم  بسپارید.

مثل تولید محتوا، تیزرهای ویدئویی، موشن گرافیک، عکاسی صنعتی، طراحی عناصر بصری برند، تبلیغات نمایشی و…

تیم فنی

دیجیتال مارکتینیگ حاصل تلفیق دو علم بازاریابی و کامپیوتر است. طراحی و اجرای کمپین یک قسمت و ابعاد فنی مثل طراحی وبسایت و فروشگاه آنلاین  و SEO یک قسمت دیگر کار است.

با خیال راحت این قسمت را به متخصصان و برنامه نویسان گام چهارم بسپارید.

درباره گام چهارم

 

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات به صورت یکپارچه، دغدغه ما در گام چهارم است .

با شناسایی نیاز به حضور یک کانون بازاریابی تمام خدمت در استان مازندران که پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان باشد و آنان را از سرگردانی میان کانون های مختلف تبلیغاتی و شرکت های طراحی وبسایت نجات دهد، از اواخر سال ۱۳۹۶، کانون بازاریابی دیجیتال گام چهارم را پایه گذاری کردیم.

در این مسیر،  سال ها تجربه که به صورت مستقل در زمینه های تخصصی مان کسب کرده بودیم را  گردهم آوردیم تا با ترکیبی از هنر، علم و تکنیک، دنیای جذاب تبلیغات در فضای مجازی را در اختیار شما بگذاریم و شما را آنطور که شایسته آن هستید به مشتریانتان معرفی می کند

برگزاری جلسات متعدد مشاوره با شما و شناسایی ویژگی های متمایز کسب و کار شما نسبت به رقبایتان

ارائه راهکار بازاریابی و طراحی کمپین های تبلیغاتی حول ویژگی متمایز کسب و کار شما یا همان مزیت رقابتی کسب و کار شما

اجرای صفر تا صد کمپین های تبلیغاتی و برنامه های بازاریابی در قالب رسانه ها و تکنیک های مختلف مثل طراحی وبسایت، بنرهای تبلیغاتی، تیزرهای تبلیغاتی و عناصر برندسازی

مسئولیت های اجتماعی

معرفی تیم

اگر نیاز به مشاوره دارید، شماره تلفن خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.