خدمات مشاوره گام چهارم

حضور مشاوران حرفه ای و با تجربه در کنار مدیران کمک بزرگی برای عبور از مشکلات خواهد بود. 

کارآفرینان و صاحبان کسب و کار هر روز با مسائل و چالش های مختلفی دست و پنجه نرم می کنند. گاهی یک تصمیم نادرست به خصوص در سال های اولیه  که کسب وکار بسیار حساس و ضربه پذیر است، می تواند عواقب بدی در پی داشته باشد.

ما آماده ایم تا همراه شما در مسیر پر فراز و نشیب کارآفرینی باشیم و تصمیمات سخت و حیاتی را برایتان آسان کنیم

 

کسب و کار انلاین

راه کار کسب و کارهای آنلاین

حضور در فضای آنلاین شما را به دریای بیکرانی وصل می کند که موفقیت در آن می تواند انتهایی نداشته باشد. در هر مرحله ای از بازاریابی آنلاین باشید همیشه جا برای رشد و ارتقاء وجود دارد و می تواند حضورتان را بهبود بخشید. یک تیم حرفه ای و کارآزموده در کنار شما می تواند خیالتان را بابت این موضوع راحت نماید. گام چهارم در کنار شما خواهد بود و برنامه بازاریابی دیجیتال مختص کسب و کار شما را برایتان تدوین و اجرا می نماید. این برنامه نظیر لباسی است که به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما دوخته شده و قابل کپی برداری نخواهد بود.

 

راه کار کسب و کارهای سنتی

حضور در دنیای مجازی دیگر یک فانتزی و اقدام لوکس نیست بلکه یک ضرورت می باشد. در هر صنف و کسب و کاری که فعالیت دارید به فراخور حال باید از کانال های مناسب برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان خود بهره ببرید. اما راه کار شما برای ورود به دنیای بازاریابی آنلاین چیست؟رقابت امروز در دنیای بازاریابی دیجیتال فرصت آزمون و خطا را برای شما بسیار محدود ساخته است. اشتباهات شما  دیگر به یک گستره محدود جغرافیایی ختم نمی شود بلکه می تواند در معرض دید تمام دنیا قرار گیرد.

ما آماده ایم تا برای ورود شما به دنیای جذاب بازاریابی دیجیتال در کنار شما باشیم.

 

کسب و کار سنتی
کسب و کار استارتاپی

راه کار کسب و کارهای استارتاپی

اگر نیازی را در اطراف خود شناسایی و برای رفع آن راه حل جدیدی ارائه کرده اید، شما پتانسیل ورود به دنیای استارت آپ ها را دارید. اما از کجا باید شروع کنید؟ چه تضمینی برای موفقیت هست؟ آیا مسیر درستی را انتخاب کرده اید؟

مطرح شدن چنین سئوالاتی در ذهن هر کارآفرینی در ابتدای کار بسیار طبیعی است. اما نحوه پاسخ شما به این سئوالات است که فرق میان یک استارت آپ موفق که به مرحله توسعه می رسد و  یک استارت آپ شکست خورده را مشخص می کند. پس شما نیاز به یک راهنما و مشاور دارید.

 

به چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات خود را در صفحه ی “خدمات گام چهارم” معرفی کرده ایم، با این حال اگر به موارد دیگری در زمینه های مرتبط نیازمندید، با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید بهترین موارد به شما پیشنهاد خواهد شد.