داستان کارآفرینی پنجره شهر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
پنجره شهر یکی از شرکت های موفق در حوزه تولید درب و پنجره های UPVC است. در این مصاحبه مسیر 10 ساله رشد پنجره شهر را قدم به قدم بررسی می کنیم.
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

مقدمه

بزرگی می گوید: “کارآفرین کسی است که سال ها سختی را قبول می کند، تا بعد از آن، عمری را در راحتی زندگی کند“.

داستان کارآفرینی مجموعه مصاحبه هایی است که با هدف آشنایی با جربه کارآفرینانی که کار خود را از شهر های غیر صنعتی آغاز کردند و موفق به توسعه کسب و کار و رشد سهم بازار خود به تمام ایران شدند، می پردازد. برای مشاهده سایر مصاحبه های داستان کارآفرینی می توانید به قسمت داستان کارآفرینی سایت ما مراجعه فرمایید.

در اولین ویدئو داستان کار آفرینی، به سراغ شرکت محترم پنجره شهر رفته و با مدیر عامل و کارآفرین موفق جناب آقای مهندس محمد شهیری طبرستانی گفت و گویی داشتیم، تا با مسیر رشد پنجره شهر آشنا شویم.

 

مصاحبه با کارآفرینان، مصاحبه_با_مدیریت_پنجره_شهر

داستان پنجره شهر

پنجره شهر یکی از شرکت های موفق در حوزه تولید درب و پنجره های UPVC و نماینده برتر محصولات برند Wintech در استان مازندران است که توانسته در زمره بهترین برندهای فعال در صنعت ساختمان قرار بگیرد. داستان پنجره شهر از سال ۱۳۸۱ به عنوان اولین نمایندگی فعال در صنعت UPVC آغاز گردید و تا امروز با خط تولید درب و پنجره های این شرکت ادامه دارد.

در این مصاحبه مسیر ۱۰ ساله رشد پنجره شهر را قدم به قدم بررسی می کنیم.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

بنیانگذار Onwash

داستان کارآفرینی سامانه onwash

زمان مطالعه: ۲ دقیقه سامانه خدمات شتشوی آنلاین Onwash در بهمن سال ۱۳۹۷ رونمای شد و با نوآوری در نحوه دریافت سفارش و نحوه شستشوی اتومبیل توانست خود را در بازار مطرح کند

مجتبی قاسم نتاج

داستان کارآفرینی سامانه eBoo

زمان مطالعه: ۲ دقیقه ایبو سامانه تبدیل پی دی اف و عکس  به  word است و با شناسایی درست این نیاز و ارائه راه حل ارزنده پا به بازار ایران گذاشته و در یکسال گذشته توانسته سهم بازار خوبی را نصیب خود کند.